provoz ČD a ostatních zpráv - provoz dnešních dnů 

výpis vozidel u těchto aktivit nepraktikuji - buď je máte nebo si je musíte dohledat

vytrvalcům pak přeji příjemné zážitky z provozu

Blažovák

Ztracená 2006 - verze 2

Přeshraniční Osobák

Přeshraniční Osobák
v krátké jízdě se seznámíme s přejezdem s Rakouska na Moravu ; download ; Fejsbůk ; Sjízdné výhradně v OR ! za provoz v MSTS neručím !
>>

Spěšňák Stará Voda - Polana

Spěšňák Stará Voda - Polana
S řadou 757 jedeme až do Polany - původně jsem si říkal, zda tato souprava není až příliš nadsazená, ale po shlédnutí videí na YouTube je jasné že ne ; download ; Fejsbůk ; Sjízdné výhradně v OR ! za provoz v MSTS neručím !
>>

Osobák Polana - Moldava

Osobák Polana - Moldava
aktivita s Žehličkou řady 113 - vyrážíme z depa abychom dovezli osobní vlak do Moldavy ; download ; Fejsbůk ; Sjízdné výhradně v OR ! za provoz v MSTS neručím !
>>

ČR 310 - verze 6.0

Os 13760

Os 13760
osobní vlak ze Zábřehu na Moravě do Šumperka v režii řady 810 ; download ; FB ; sjízdné výhradně v OR prostředí ; pro správné dokončení aktivity je nutno v závěru jízdy spustit dispečerskou aplikaci - s tím souvisí nastavení OR v sekci "obecné" je nutné mít "zakliklou" dispečerskou aplikaci - v...
>>

Os 20609

Os 20609
osobní odpolední vlak z Třemešné do Osoblahy - pozor na rychlost - trať je samé klesání a je docela oříšek udržez vlak v mezích povolené rychlosti ; download ; FB ; sjízdné pouze v OR prostředí ;
>>

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.